Değerli Terakkili;

2024 yılının hepimiz için mutlu, huzurlu ve sağlıklı geçmesini diliyoruz. Günümüz şartlarına bakıldığında 2024 yılında aramızdaki iletişimin ve dayanışmanın artırılması çok daha önemlidir.

Camiamızın bir araya gelmesi gerek Derneğimizin güçlenerek faaliyetlerini daha da genişletebilmesi, gerekse tüm mezunlarımızın ve gelecek nesillerin Dernek faaliyetlerinden maksimum fayda sağlayabilmesi için önem arz etmektedir.
Bununla beraber birer Terakkili olarak gerek almış olduğumuz eğitim ve kültürün, gerekse iş hayatlarımızda edinmiş olduğumuz tecrübelerin yeni nesillere aktarılması ve genç Terakkillerin önünün açılması anlamında önemli bir göreve sahibiz. Bu görevi yerine getirmek adına Denreğimiz bir köprü vazifesi görmektedir.

Gönüllü olarak yapılan tüm bu çalışmalarda dernek bünyesi içerisinde şartlarımızı zorlayarak hukuka uygun ve derneğimize zarar gelmeyecek şekilde geleceğe yatırım yapmaya çalışıyoruz. Tüm bu çalışmalar içerisinde sizlerin desteğine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Dernek Yönetim Kurulu olarak planladığımız veya sizlerin önereceği her türlü projenin bir parçası olmanızı arzu ediyoruz.

2023 yılında yapılan tüm bu çalışmalara destek veren Şişli Terakki Vakfı Yönetimine, Şişli Terakki Okulları Yönetimi, Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve tüm yöneticilerine, öğretmenlerimize ve tüm Terakkili kardeşlerimize, Terakki Gönüllülerine, bağışları ile destek veren tüm Terakkililere, özellikle de varlığınız ve destekleriniz için siz değerli dernek üyelerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ŞTLMED Yönetim Kurulu