Şişli Terakki Lisesi Mezunları Derneği'nin hazırladığı ♥ŞTL üyelik programı ile sizleri, farklı sektörlerden pek çok ürün ve hizmete Terakkililer'e sağlanacak avantajlar ile buluşturacağız.


Üyelik Programı Ne İçeriyor?

♥ŞTL programı, Terakkililer'e farklı sektörlerdeki ürün ve hizmetlere avantajlar ile ulaşmayı hedefliyor. Kendi işini yapan Terakkililer ile tüm Terakkilileri buluşturmayı amaçlıyor.


Kimler Yararlanabilir?

Üye olan mezunlarımız, öğretmenlerimiz, 18 yaşını doldurmuş okulumuzda okuyan mezun adaylarımız yararlanabilir.


Nasıl Katılacağım?

Üye olan mezunlarımız, otomatik olarak programa katılırlar. Programa katılmak isteyen mezunlarımızın Online Üyelik Başvuru Formu'nu doldurarak üye olmaları gerekmektedir. Öğretmenlerimiz Öğretmen Başvuru Formu'nu , 18 yaşını doldurmuş okulumuzda okuyan genç Terakkili mezunlarımız Lisans Öğrenci Başvuru Formu'nu doldurarak bize ulaşabilirler.


Kişisel Verilerim Güvende mi?

Derneğimiz ve İktisadi İşletmesi, 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" kapsamında kişisel verilerinizin güvence altında olması için tüm süreçlerini kanun ve yönetmeliklere uygun şekilde üyelerin rızası dışında kullanmamakta ve kesinlikle paylaşmamaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi KVKK politikamız sayfamızdan edinebilirsiniz.


İşyeri olarak programa katılmak istiyorum

Üye işyeri formumuzu doldurarak başvurabilirsiniz. Değerlendirme sürecimiz ardından sözleşmemizi imzalayarak üye işyerlerimiz arasına katılabilirsiniz. Sizleri aramızda görmek bizi mutlu edecektir.